54 zawodników otrzymało stypendia sportowe Prezydenta Miasta. W tym roku na ten cel miasto przeznaczyło 395 tysięcy złotych. Kwoty przyznanych stypendiów wahają się od 100 zł do 2520 zł. Rozdysponowano 290 250 zł – pozostało 104 750 zł na stypendia dla dyscyplin zespołowych od sierpnia do grudnia.

REKLAMA

Stypendia otrzymali:

1. Patrycja Włodarczyk – Lekkoatletyka – biegi
2. Dawid Waloski – Lekkoatletyka – biegi
3. Mariusz Drabiński – Triathlon
4. Klaudia Simsak – Boks
5. Nikola Musiał – Boks
6. Ewa Białas – Boks
7. Julia Kiermasz – Boks
8. Dominik Harwankowski – Boks
9. Dawid Miziołek – Boks
10. Konrad Białas – Boks
11. Bartłomiej Przybyła – Boks
12. Patryk Tandecki – Boks
13. Szymon Kajda – Boks
14. Łukasz Proksa – Judo
15. Marek Tarabura – Judo
16. Arkadiusz Małek – Judo
17. Patryk Urban – Judo
18. Dawid Kajdy – Judo
19. Bartosz Machna – Judo
20. Paulina Laskowska – II Liga siatkówki kobiet
21. Marta Trebert – II Liga siatkówki kobiet
22. Renata Bekier – II Liga siatkówki kobiet
23. Karolina Kuryło – II Liga siatkówki kobiet
24. Klaudia Tysler – II Liga siatkówki kobiet
25. Dominika Bałdys – II Liga siatkówki kobiet
26. Katarzyna Kocel – II Liga siatkówki kobiet
27. Weronika Zawadzka – II Liga siatkówki kobiet
28. Magdalena Kaszuba – II Liga siatkówki kobiet
29. Ewa Czajkowska – II Liga siatkówki kobiet
30. Marta Szajer – II Liga siatkówki kobiet
31. Maciej Naliwajko – II Liga siatkówki mężczyzn
32. Kornel Przystał – II Liga siatkówki mężczyzn
33. Adam Szymczak – II Liga siatkówki mężczyzn
34. Rafał Pawlak – II Liga siatkówki mężczyzn
35. Bartłomiej Soroka – II Liga siatkówki mężczyzn
36. Mariusz Syguła – II Liga siatkówki mężczyzn
37. Karol Borończyk – II Liga siatkówki mężczyzn
38. Maciej Piotrowski – II Liga siatkówki mężczyzn
39. Piotr Gruszowski – II Liga siatkówki mężczyzn
40. Władysław Olszowski – II Liga siatkówki mężczyzn
41. Jakub Grzegolec – II Liga siatkówki mężczyzn
42. Kacper Smoliński – II Liga siatkówki mężczyzn
43. Arkadiusz Sołtysek – II Liga siatkówki mężczyzn
44. Tomasz Bryzek – II Liga koszykówki mężczyzn
45. Kamil Michalski – II Liga koszykówki mężczyzn
46. Daniel Goldammer – II Liga koszykówki mężczyzn
47. Dawid Grochowski – II Liga koszykówki mężczyzn
48. Radosław Lemański – II Liga koszykówki mężczyzn
49. Arkadiusz Biel – II Liga koszykówki mężczyzn
50. Bassey Usendiah – II Liga koszykówki mężczyzn
51. Jacek Wróblewski – II Liga koszykówki mężczyzn
52. Grzegorz Lichtański – II Liga koszykówki mężczyzn
53. Michał Brzozowski – II Liga koszykówki mężczyzn
54. Patryk Smyrdek – II Liga koszykówki mężczyzn

- REKLAMA -




Zewnętrzne linki