Trwa Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2016. Organizatorem Plebiscytu są gazety „Co Tydzień” oraz „Tydzień w Jaworznie”.Głosy na nominowanych sportowców można oddawać do 28 lutego.

REKLAMA

Co roku w plebiscycie wyłaniani są najpopularniejsi sportowcy z naszego miasta.

ZOBACZ TAKŻE: Konrad Białas Sportowcem Roku 2015. Odkryciem – Igor Musiał 

Prezentujemy Państwu listę 62 sportowców nominowanych do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku 2016. W wydaniach gazety „Co Tydzień” znajdą Państwo kupony do głosowania. Wypełnione kupony prosimy przynosić osobiście do redakcji gazety, bądź wysyłać pocztą pod adres: „Gazeta Co tydzień, ul. św. Barbary 7, 43-600 Jaworzno”. Głosować można także za pomocą SMS’ów.

Regulamin Plebiscytu na Sportowca Roku 2016:

  • Każdy uczestnik konkursu może nadesłać do redakcji dowolną liczbę kuponów oraz SMS’ów.
  • Pod uwagę brane będą tylko oryginalne kupony drukowane w gazecie.
  • Wypełnione kupony oraz SMS’y muszą być kompletne.
  • Kupony będą wydrukowane w następujących wydaniach gazety:18 i 25 stycznia, 1, 8, 15 i 22 lutego.
  • Kupony można nadsyłać bądź przynosić osobiście do redakcji do dnia 28 lutego do godziny 16:00. Po tym terminie kupony nie będą przyjmowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe w pracy poczty.
  • Po zliczeniu punktów oddanych na poszczególnych sportowców redakcje gazet „Co tydzień” oraz „Tydzień w Jaworznie” wyłonią 10 Najpopularniejszych Sportowców Roku 2016.
  • Głosowanie jest także możliwe za pomocą bramki SMS. Wystarczy wysłać SMS’a na nr 7248 o treści ct.imieinazwiskoglosujacego.imieinazwiskosportowca. Przykład: Jan Kowalski głosuje na Jana Nowaka, wówczas SMS wygląda następująco: ct.JanKowalski.JanNowak. Nazwiska sportowców mogą zostać zastąpione przypisanym im numerom, które widać poniżej.
  • Koszt SMS’a wynosi 2 zł plus Vat.
  • Głosowanie dobiega końca 28 lutego o godzinie 16:00. SMS’y nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
  • O miejscu, terminie i przebiegu wręczenia nagród dla Najpopularniejszych Sportowców Roku 2016 poinformujemy wkrótce.

Lista nominowanych sportowców:

1 Adamajtis Paweł (AZS Częstochowa) – siatkówka

2 Aleksandrów Mateusz (Zgoda Byczyna) – piłka nożna

3 Balner Sebastian (EuroGym) – wyciskanie sztangi

4 Bąk Bartłomiej – strongman

5 Białas Ewa (Akademia Boksu Roberta Gortata) – boks

6 Białas Konrad (Akademia Boksu Roberta Gortata) – boks

7 Biskup Michał (Szczakowianka) – piłka nożna

8 Borończyk Karol (MCKiS) – siatkówka

9 Bryzek Tomasz (MCKiS Termo-Rex) – koszykówka

10 Chrapek Michał (Lechia Gdańsk) – piłka nożna

11 Ciupek Sebastian (Victoria 1918 Jaworzno) – piłka nożna

12 Drabiński Mariusz (KB MCKiS) – triathlon

13 Fudała Lucjan (MCKiS Tytan) – armwrestling

14 Gąsiorowski Franciszek (KSW Satori) – sztuki walki

15 Glinka Przemysław (KS Sparta Jaworzno) – mma

16 Gorgoń Przemysław (JKB Jawor Team) – boks

17 Grochowski Dawid (MCKiS Termo-Rex) – koszykówka

18 Grochowski Mariusz (MCKiS Tytan) – armwrestling

19 Guzik Jolanta (MCKiS) – szachy

20 Haręza Patrycja (Ratownik Górniczy) – szermierka

21 Harwankowski Dominik (JKB Jawor Team) – boks

22 Jastrząb Dominik (UKS Fair Play) – bilard

23 Kędzierski Bartłomiej (Salos/PSV Podłęże/Victoria 1918 Jaworzno) – piłka nożna

24 Kotyza Daniel (Ciężkowianka Jaworzno) – piłka nożna

25 Kompert Sara (Klub Nart Wodnych) – narciarstwo wodne

26 Krawczyński Karol (KS Górnik Bytom) – tenis ziemny

27 Kucharski Michał (Ciężkowianka Jaworzno) – piłka nożna

28 Kurzawa Maciej (Szczakowianka) – piłka nożna

29 Lipiński Kacper (KS Sparta Jaworzno) – ju-jitsu/bjj

30 Majewski Miłosz (Akademia Boksu Roberta Gortata) – boks

31 Martyka Tomasz (KS Sparta Jaworzno) – ju-jitsu/bjj

32 Masternak Aleksandra (KSW Satori) – ju-jitsu

33 Małek Arkadiusz (KSW Satori) – ju-jitsu

34 Miziołek Dawid (JKB Jawor Team) – boks

35 Młodziński Kamil – boks

36 Moćko Sonia (Szkoła Tańca Elite Dance) – taniec

37 Musiał Igor (MCKiS) – szachy

38 Musiał Nikola (Akademia Boksu Roberta Gortata) – boks

39 Nowak Daria i Kuźma Wojciech (UKS Sukces Jaworzno) – taniec towarzyski

40 Opatrzyk Dariusz i Lesiuk Ewa (KS Wolant) – badminton

41 Piech Marzena (Fitness Olimpia) – bieganie

42 Pietras Mateusz (MCKiS) – siatkówka

43 Pióro Zuzanna (MCKiS) – gimnastyka artystyczna

44 Ryłko Zofia (MCKiS) – gimnastyka artystyczna

45 Sabuda Wojciech (Zgoda Byczyna) – piłka nożna

46 Sobczak Mateusz (Salos/PSV Podłęże) – piłka nożna

47 Sobiech Marcin i Inez Kieliba (Mega Rally Team) – rajdy samochodowe

48 Soroka Bartłomiej (MCKiS) – siatkówka

49 Stachowiak Sambor (UKS Fair Play) – bilard

50 Stańczak Aleksandra (Klub Nart Wodnych Jaworzno) – narty wodne

51 Stolarczyk Emilia (MCKiS) – gimnastyka artystycznal

52 Tomasiewicz Grzegorz (Arka Gdynia/Pogoń Siedlce) – piłka nożna

53 Trebert Marta (MCKiS) – siatkówka

54 Włodarczyk Patrycja (JKLA Jawor) – lekkoatletyka

55 Wołkowski Bogdan (UKS Fair Play) – bilard

56 Woźniak Igor (Husaria Kraków) – ampfutbol

57 Wróblewski Jacek (MCKiS) – koszykówka

58 Wylężek Krystian (Szczakowianka) – piłka nożna

59 Zawadzka Weronika (MCKiS) – siatkówka

60 Ziomek Dawid (R-Style) – freestyle football

61 Kopytek Krzysztof – boks

62 Sawaniewicz Karolina – siatkówka

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki