schronisko1

Dodane 3 stycznia 2017 Przez W Kategorii Edukacja

Uczniowie ZS nr 3 wspierają schroniska

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Szczakowej wspierają bezdomne zwierzęta. ZS nr 3 od wielu lat prowadzi zbiórkę karmy oraz koców, które przekazywane są następnie do schronisk. Z takiej pomocy skorzystało już między innymi schronisko w Mysłowicach, a teraz schronisko w Chełmku.

schronisko2Jak mówi dyrektor szkoły Zbigniew Kasperkiewicz uczniowie przez cały rok zbierają karmę i inne potrzebne przedmioty. We wtorek do placówki zaproszono przedstawicieli schroniska, którzy pojawili się ze specjalnym gościem – psem Borysem, który szczególnie przypadł dzieciom do gustu. Agnieszka Szklarczyk z Zespołu Szkół nr 3 mówiła, że oprócz samej zbiórki dzieci w trakcie roku biorą także udział w licznych konkursach, między innymi plastycznych.

Schronisko w Chełmku jest dosyć młode, bo funkcjonuje dopiero od dwóch lat. Przekazane przez szkołę dary z pewnością się przydadzą.

Reklama

reklama

reklama

Reklama


Tagi : , , , ,

Informacje o

Redakcja portalu jaw.pl jest do Państwa dyspozycji. Podejmujemy każdy temat związany z życiem miasta Jaworzna oraz z Państwa problemami. Polecamy również usługi promocyjne i reklamowe na terenie miasta Jaworzno.

Dodaj komentarz