bogdanwolkowski

Dodane 7 stycznia 2017 Przez W Kategorii News, Sport

Turniej Bilardowy o Puchar Wielkiego Serca WOŚP

W dniu 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie rozegrany Turniej Bilardowy o Puchar Wielkiego Serca WOŚP. Na turniej zaprasza mistrz Bogdan Wołkowski.

Zawody odbędą się lokalu Alibi przy ul. Pocztowej 13. Warunkiem uczestnictwa jest wpisowe (cegiełka) w wysokości minimum 10 zł dla osób niepełnoletnich oraz minimum 20 zł dla dorosłych. Zebrane pieniądze zostaną w całości przeznaczone na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zawody rozpoczną się o godzinie 11:00. Zapisy w dniu turnieju od godziny 10:30. Można również zgłaszać się elektronicznie pod adresem mailowym agnieszka@admediapr.pl do 14 stycznia. Dla najlepszych zawodników przewidziano puchary oraz dyplomy.

W turnieju wystąpią między innymi zawodnicy UKS Fair Play, a także wielu bilardzistów z całego województwa. Bogdan Wołkowski zaprasza jednak każdego – bez względu na to, jakie umiejętności bilardowe posiada.

Zachęcamy do udziału!

plakat wosp jaworzno

Reklama

reklama

reklama

Reklama


Tagi : , , , , , ,

Informacje o

Redakcja portalu jaw.pl jest do Państwa dyspozycji. Podejmujemy każdy temat związany z życiem miasta Jaworzna oraz z Państwa problemami. Polecamy również usługi promocyjne i reklamowe na terenie miasta Jaworzno.

Dodaj komentarz