ct02

Dodane 11 stycznia 2017 Przez W Kategorii Dzielnice

Środowy przegląd prasy – „Co tydzień” już w kioskach

Drugi w tym roku numer gazety „Co tydzień” jest już dostępny w kioskach. Na pierwszej stronie piszemy o matkach, które mają problem z otrzymaniem właściwej diagnozy od lekarzy w Zespole Lecznictwa Otwartego. Na „jedynce” również o pożegnaniu śp. ks. Piotra Pisarczyka, którego pogrzeb odbył się w poniedziałek w Szczakowej.

Na stronie drugiej – „Lokalny rolnik” – piszemy o stronie dzięki której można dokonać zakupów bezpośrednio od rolników ekologicznych.

Święto Trzech Króli – na stronie piątej publikujemy obszerny fotoreportaż z obchodów tego święta w poszczególnych dzielnicach.

W dodatku sportowym sprawdzamy co słychać u Pawła Adamajtisa, jaworznickiego siatkarza, który od kilku lat występuje na parkietach PlusLigi. W sporcie także informacje ze świata piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz sportów walki.

W „Dzielnicowym Kalejdoskopie” na stronach 18 i 19 kolejne wieści z dzielnic. Publikujemy obszerną galerię pt. „Zima w obiektywie naszych czytelników”, a także sprawdzamy co słychać na Sobieskim, w Byczynie i Jeleniu.

Ostatnia strona to jak co tydzień kolejne odcinki „Jakuba Dąbka”, „Kątem Oka”, „Jaworznianek” oraz twórczość Jana Ryszarda Drąga.

W dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego” – „Badania i dopłaty, czyli jak walczyć ze smogiem. Dąbrowa Górnicza, jako pierwsze miasto w Polsce, zapłaci za badanie jakości powietrza” – pisze redaktor Piotr Sobierajski.

Zachęcamy do lektury!

Reklama

reklama

reklama

Reklama


Tagi : , , , ,

Informacje o

Redakcja portalu jaw.pl jest do Państwa dyspozycji. Podejmujemy każdy temat związany z życiem miasta Jaworzna oraz z Państwa problemami. Polecamy również usługi promocyjne i reklamowe na terenie miasta Jaworzno.

Dodaj komentarz