zlo

Dodane 11 stycznia 2017 Przez W Kategorii Życie miasta

Następny przypadek odmowy przyjęcia w ZLO

Po nagłośnieniu przez portal jaw.pl tematu odmów przyjęcia pacjentów w Zakładzie Lecznictwa Otwartego do naszej redakcji zgłaszają się kolejne osoby, które spotkał ten sam problem.

Pani Aldona wraz z 18-letnim synem Sławomirem udała się do ZLO 10 stycznia, ponieważ od niedzieli u syna utrzymywała się najpierw temperatura 37,5 stopnia, ale szybko wzrosła do 39,3 stopnia Celsjusza. Do tego dochodził kaszel, ból gardła, a jak mówi pan Sławomir – był tak osłabiony, że prawie nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Pani Aldona udała się z synem do ZLO, gdzie lekarz odmówił przyjęcia pacjenta. Mieszkanka była więc zmuszona pojechać do Mysłowic – tam lekarz przyjął syna bez wahania i przepisał odpowiednie leki.

To kolejny przypadek, gdy lekarz ZLO odmówił przyjęcia pacjenta. Przykładów jest znacznie więcej, bowiem cały czas napływają do nas sygnały o podobnych sytuacjach. Sprawie będziemy przyglądali się na bieżąco.

Reklama

reklama

reklama

Reklama


Tagi : , ,

Informacje o

Redakcja portalu jaw.pl jest do Państwa dyspozycji. Podejmujemy każdy temat związany z życiem miasta Jaworzna oraz z Państwa problemami. Polecamy również usługi promocyjne i reklamowe na terenie miasta Jaworzno.

Dodaj komentarz