sparta

Dodane 4 stycznia 2017 Przez W Kategorii Sport

Młodzi zawodnicy Sparty Jaworzno święcą sukcesy

Minął rok działalności Klubu Sportowego Sparta Jaworzno. Przez dwanaście miesięcy klub działał bardzo prężnie i brał udział w wielu wydarzeniach, zawodach, seminariach oraz imprezach sportowych.

Od 1 lutego zawodnicy brali udział w wielu turniejach, wśród nich ALMMA czy Lidze Dzieci i Młodzieży. Oprócz sukcesów dorosłych wieloma medalami mogą się pochwalić najmłodsi zawodnicy. Tych z treningu na trening jest coraz więcej na sali. Jak mówi Tomasz Martyka ze Sparty Jaworzno wiele z dzieci bardzo szybko zanotowało postępy. Niektórzy nie potrafili wykonać nawet przewrotu w przód, po kilku miesiącach treningów wykazują się bardzo dużą sprawnością fizyczną.

sparta2Klub Sparta Jaworzno rozwija dzieci nie tylko w kierunku nauki sztuk walki i rywalizacji na macie, ale także uczy dyscypliny. Na treningi przychodzą nie tylko chłopcy, ale i dziewczęta.

Działalność Sparty to nie tylko treningi i uczestnictwo w zawodach. W minionym roku Spartanie zorganizowali, a także brali udział w seminariach, między innymi z Mistrzem Świata i trenerem kadry w Muay Thai Rafałem Simonidesem.

Już wkrótce na portalu jaw.pl przedstawimy dorosłych zawodników Sparty oraz opowiemy o ich sukcesach.

Wszystkich chętnych Sparta zaprasza na treningi, które odbywają się codziennie. Więcej informacji pod nr 793 102 425 lub 791 285 289 lub na www.facebook.pl/k.s.spartajaworzno.

sparta1

Reklama

reklama

reklama

Reklama


Tagi : , , , ,

Informacje o

Redakcja portalu jaw.pl jest do Państwa dyspozycji. Podejmujemy każdy temat związany z życiem miasta Jaworzna oraz z Państwa problemami. Polecamy również usługi promocyjne i reklamowe na terenie miasta Jaworzno.

Dodaj komentarz