Ponad 8 tysięcy złotych udało się uzbierać na rzecz Bartusia Saran – chłopca cierpiącego na wielonarządowe porażenie mózgowe. W sobotę w hali Via Sport odbył się koncert charytatywny na rzecz chłopca połączony z licytacją interesujących przedmiotów.

REKLAMA

Na scenie zaprezentowali się zespół Avocado – finaliści programu X-Factor oraz duet jazzowy Mariusz Rutka i Krzysztof Walczyk.

Spore wsparcie zapewnił poseł na sejm RP Paweł Bańkowski, który ufundował bilety cegiełki, a także włączył się do licytacji przedmiotów. Bartusia wsparł również marszałek Wojciech Saługa. W organizacji imprezy charytatywnej pomógł także Związek Dużych Rodzin 3+.

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się między innymi zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej, które za 450 zł kupiła Anna Furman, licytując również inne przedmioty, płyta Hanny Banaszak, za którą 200 zł zaoferował radny Krzysztof Lehnort, który wygrał także kilka innych przedmiotów, koszulka Mariusza Czerkawskiego, którą sprzedano za 350 zł, pobyt w hotelu Młyn Jacka, który za 600 zł kupił Marcin Sobiech. Bardzo duże wsparcie zaoferował Radosław Leda, który wylicytował przedmioty za blisko 2000 zł. Bartusia wsparli również Wiktor Halski, który wylicytował przedmioty na grubo ponad 1000 zł, Przemysław Gardoń, Grzegorz Piętak, Bartłomiej Smalcerz, Barbara Sikora, Włodzimierz Sypek i p. Żurowski.

koncert1koncert2koncert3koncert4koncert5

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki