Napływają do naszego jaworznickiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolejne przedmioty, które trafią na licytację.

REKLAMA

25. finał WOŚP odbędzie się 15 stycznia 2017 roku, a zagramy dla dzieci i seniorów – dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy postanowił wesprzeć pan Roman Figiel wraz z żoną, którzy przekazują na licytację koszulkę z autografem Moniki Szczęsnej – lekkoatletki, Halowej mistrzyni Polski w sztafecie 4 × 200 metrów z 2015, a także wicemistrzyni Polski w sztafecie 4 × 400 metrów z 2013 i 2014 oraz brązowa medalistka w sztafecie 4 × 100 metrów z 2011 i w sztafecie 4 × 400 metrów w 2015.

Zobacz także: Wylicytuj atlas wielofunkcyjny na WOŚP

Małżonkowie wylicytowali koszulkę z autografem podczas innej aukcji, teraz ją przekazują dalej, aby pieniądze z licytacji mogli dalej pomagać.

Aukcje jaworznickiego sztabu ruszą pod koniec grudnia. Jeżeli posiadają Państwo ciekawe przedmioty, które chcielibyście przekazać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do redakcji gazety „Co Tydzień” przy ul. św. Barbary 7.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki