Krakowski Teatr Plejada zaprasza mieszkańców na kolejny spektakl na deskach Młodzieżowego Domu Kultury.

REKLAMA

W piątek 25 listopada, godz. 19.00 Plejada zaprasza na sztukę pt. Piotr i Fryc – Cudowne zapylenie.  Spektakl dla widzów od 16 lat.

Zobacz także: Teatr Plejada w “Symulacji”

O czym będzie spektakl? Kiedy Piotr i Fryc, spowinowaceni i zagubieni w przestrzeni, czasie oraz bezowocnych próbach sprzedaży chińskich wózków inwalidzkich jako niemiecką solidną markę, docierają do hotelu w małym miasteczku w Polsce i rozpaczliwie liczą ostatnie grosze – jak prezent od Boga – otwiera się nowe pole do działania: cudowne uzdrawianie. W tej bezpruderyjnie komicznej historii Piotr i Fryc dwoją się i troją, by liczba urodzeń w Polsce nie zmalała i aby samych siebie uchronić przed katastrofą.

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na spektakle teatru Plejada. Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest autorem sztuki Piotr i Fryc – Cudowne zapylenie?

Swoje odpowiedzi wyślijcie na adres: konkursy.jaw@gmail.com – w treści napiszcie swoje imię i nazwisko. Czekamy na Wasze maile do czwartku (24 listopada). Autorów poprawnych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na piątkowy spektakl.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki