Kolejne sukcesy podopiecznych trenera Roberta Gortata. Tym razem jaworzniccy pięściarze startowali w Pucharze Polski Kadetek i Kadetów, który odbył się w minionym tygodniu w Grudziądzu.

REKLAMA

Dobrze spisał się Kacper Martyka, który wywalczył trzecie miejsce. W pierwszym pojedynku pokonał Marcela Wańkowskiego z Championa Włocławek, a w półfinale przegrał z mistrzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Oskarem Kapczyńskim z Red Fightera Jelenia Góra.

nikolamusial2Świetnie spisała się Nikola Musiał, która zdobyła złoty medal w swojej kategorii wagowej. W pierwszej walce pokonała Natalię Niedobylską z Gwarka Łęczna, w drugiej Michelle Opaszkowską z 06 Kleofasa Katowice, a w finale zwyciężyła z Angeliką Urban z Piękni i Młodzi Dzierżoniów. Za swoją postawę w turnieju Nikola została uhonorowana tytułem Objawienia Pucharu Polski i otrzymała nagrodę specjalną.

Trener Robert Gortat jest dumny ze swojej podopiecznej i podkreśla, że sukcesy Nikoli są owocem jej ciężkiej pracy. Nikola, choć trenuje krótko, szybko się rozwija, a klub wiąże z nią duże nadzieje.

Start w Pucharze Polski nie jest ostatnim w tym roku dla Energetyka. Pięściarze już przygotowują się do kolejnych zawodów.

Nikoli i Kacprowi gratulujemy sukcesu!

Trener Robert Gortat dziękuje za wsparcie sponsorom: – Nasze sukcesy są dzięki wsparciu naszych partnerów: Kol System, który jest głównym partnerem naszej Akademii, Auto Gaz Szykuła, Maciej Madeja Service, Vena, która wykonuje projekty oraz nasze reklamy – mówi.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki