W sobotę na strzelnicy przy ul. Energetyków odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna. Uczestnicy rywalizowali w kilku konkurencjach: pistolet/rewolwer sportowy, pistolet/rewolwer centralny, karabin dowolny oraz trap 25.

REKLAMA

Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta.

Frekwencja w zawodach była bardzo duża, z czego radości nie kryją organizatorzy, czyli KS Expert LOK Jaworzno. Startowali zawodnicy o różnym stopniu umiejętności. Dla jednych były to pierwsze poważniejsze zawody, z kolei inni są już „starymi wygami”. Do Jaworzna przyjechali zawodnicy nie tylko z miast ościennych, ale także z innych województw.

Klub Expert powstał dopiero dwa lata temu, ale już prężnie działa i się rozwija. Na chwilę obecną zrzesza kilkudziesięciu pasjonatów broni. A w klubie mile widziani są wszyscy, nawet osoby, które nie miały okazji jeszcze strzelać. Specjalnie dla nich organizowane są szkolenia, które przygotują do strzelania.

O wynikach Zawodów Strzeleckich o Puchar Prezydenta Miasta poinformujemy wkrótce. Więcej informacji na temat działalności Klubu Expert można znaleźć na stronie internetowej www.expert.jaworzno.pl.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki