Rada Rodziców wraz z Zespołem Szkól nr 3 w Szczakowej zaprosiły dzieci, młodzież i rodziców do wzięcia udziału w pikniku profilaktycznym „Być z rodziną”. Dla uczestników pikniku przygotowano moc atrakcji!

REKLAMA

piknik rodzinny zs3_10

To już prawdziwa tradycja pikników w Zespole Szkół nr 3. Do wspólnej zabawy zaproszono po raz piąty. Na scenie przed budynkiem szkoły zaprezentowali się uczniowie. Przedszkolaki wykonały piękne tańce. Uczniów wraz z rodzicami zaproszono do rodzinnych rozgrywek. Na najmłodszych czekały liczne konkursy z nagrodami.

piknik rodzinny zs3_3

Piknik rodzinny to przede wszystkim integracja i wspólna zabawa.Jedną z atrakcji był przyjazd policji i straży pożarnej. Dzieci szczególnie ucieszyła możliwość wejścia do radiowozu policyjnego, do wozu bojowego strażaków, zdjęcia w hełmach strażackich i czapkach policyjnych oraz oczywiście zdjęcia z maskotką policji – Sznupkiem.

piknik rodzinny zs3_7

Wspólny piknik minął w rodzinnej atmosferze, wypełnionej po brzegi atrakcjami. A uśmiechy na twarzach dzieci potwierdzają, że bardzo im się podobało. Do zobaczenia za rok na szóstym pikniku.

piknik rodzinny zs3_11

piknik rodzinny zs3_8

piknik rodzinny zs3_6

piknik rodzinny zs3_5

piknik rodzinny zs3_4

piknik rodzinny zs3_2

piknik rodzinny zs3_13

piknik rodzinny zs3_12

- REKLAMA - Zewnętrzne linki