Senioralia, czyli piknik w Parku Śląskim to impreza skierowana do mieszkańców województwa śląskiego, szczególnie tych w wieku 60+. To dla nich już w najbliższą niedzielę, 8 maja, przygotowano moc atrakcji i bogaty program.

REKLAMA

Na Senioralia wybiera się także grupa seniorów z Jaworzna. Nasi seniorzy już wielokrotnie pokazali, że nie opuszcza ich pozytywne myślenie, ciągle są aktywni i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a wiek nie jest dla nich ograniczeniem.

W niedzielę na wspólnej scenie wystąpią zespoły Śląsk, Beltaine i Indios Bravos. Wydarzenia w ramach Senioraliów podzielono na bloki tematyczne, m.in. senior artysta, sportowiec, mistrz oraz zdrowie.

Dla seniorów przygotowano m.in. ćwiczenia sportowe, które poprowadzi Erwina Ryś Ferenc, panczenistka, czterokrotna olimpijka, będzie także „Cycle chic”, czyli jazda na rowerze w eleganckich strojach oraz eko stoiska, design na widelcu, strefę innowacji, rodzinne gry i zabawy, warsztaty teatralne i wiele, wiele innych atrakcji. Z pewnością każdy senior znajdzie dla siebie coś ciekawego. Senioralnia rozpoczną się o godz. 14:00.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest pod adresem: http://www.kongresseniora.parkslaski.pl/dla-gosci/program-kongresu.html

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki