Nadchodzący weekend upłynie głównie pod znakiem Świąt Wielkanocnych. Nie zabraknie jednak akcentu sportowego, bowiem kolejny mecz w ramach IV ligi rozegra Szczakowianka Jaworzno, a rundę wiosenną w chrzanowskiej B-klasie zainauguruje Victoria 1918 Jaworzno.

REKLAMA

W sobotę o godzinie 11:30 Victoria 1918 Jaworzno powalczy o pierwsze punkty na wiosnę. Wyjątkowo spotkanie odbędzie się na Stadionie Azotanii. Podopieczni trenera Tomasza Kijewskiego zagrają z 10. w tabeli Koroną Mętków. Jaworznianie z pewnością będą chcieli poprawić nastrój sobie i kibicom na te święta i zainkasować trzy punkty.

W Wielką Sobotę mieszkańcy tradycyjnie udadzą się święcić pokarmy. Tradycyjna, coroczna uroczystość święcenia pokarmów odbędzie się o godzinie 12:00 na Równej Górce.

Po ubiegłotygodniowym falstarcie w Suszcu pierwsze punkty na wiosnę będzie miała szansę wywalczyć Szczakowianka Jaworzno. „Biało-czerwoni” o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Krakowskiej zagrają z notowaną niżej Unią Racibórz.

Sobota:

11:30 – Stadion Azotania – mecz o mistrzostwo chrzanowskiej B-klasy – Victoria 1918 Jaworzno – Korona Mętków.
13:00 – Stadion Miejski, ul. Krakowska 8 – mecz o mistrzostwo IV ligi, gr. śląskiej II – Szczakowianka Jaworzno – Unia Racibórz.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki