Aż jedenaście bramek zaaplikowali Koronie Mętków piłkarze Victorii 1918 Jaworzno. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym, honorowym trafieniem. To najwyższe zwycięstwo podopiecznych trenera Tomasza Kijewskiego w obecnym sezonie. Najwyższe i zarazem pierwsze dwucyfrowe. Do tej pory najwyższą wygraną było 8:0 w spotkaniu z Górnikiem II Libiąż.

REKLAMA

Victoria była zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale takiej deklasacji nie spodziewali się chyba nawet sami piłkarze. Świetnie spisywał się czołowy strzelec “Vici” Mariusz Mastalerz, który na listę strzelców wpisał się czterokrotnie i zanotował dwie asysty. Bardzo dobrze wypadł także nowy nabytek Victorii Bartłomiej Kędzierski, który do siatki rywali trafił dwukrotnie.

Gołym okiem było widać, że Victoria bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy, a spotkania sparingowe z wyżej notowanym zespołami przyniosły zamierzony cel.

Z meczu na mecz Victoria zwiększa przewagę nad drugą w tabeli Koroną Lgota, z którą to zmierzy się drugiego kwietnia na własnym stadionie. Trener Tomasz Kijewski i piłkarze mówią zgodnie – celem jest awans do A-klasy. I patrząc po postawie “biało-zielonych” można odnieść wrażenie, że awans jest już tylko formalnością.

Victoria 1918 Jaworzno – Korona Mętków 11:1

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE