REKLAMA

Kolejny mecz, kolejna demolka. Victoria 1918 Jaworzno po rozgromieniu rezerw LKS’u Żarki 7:1 tym razem odprawiła z kwitkiem Tempo Płaza, aplikując rywalom aż sześć bramek, z czego pięć do przerwy.

Pierwsze 45 minut spotkania to koncertowa gra w wykonaniu „biało-zielonych”. Już w 4. minucie prowadzenie „Vici” dał Kozdraś, który uderzył z prawej strony z około 11 metrów w prawy róg bramki. W 26. minucie na 2:0 podwyższył Wartała. Osiem minut później ponownie Wartała i było już 3:0. W 40. minucie bramkę na 4:0 zdobył Kozdraś, a na minutę przed końcem pierwszej połowy na 5:0 podwyższył Szremski.

W drugiej połowie Victoria mimo wysokiego prowadzenia nie spoczęła na laurach i nadal konsekwentnie atakowała. Na drodze do zdobycia kolejnych bramek stawał jednak bramkarz gości, albo strzały były blokowane przez obrońców. Dopiero w 87. minucie Majerski strzałem z około 10 metrów ustalił wynik spotkania na 6:0. Goście także mieli swoje okazje do zdobycia bramki, ale świetnie spisywał się Piasecki, który skutecznie interweniował. W sobotę Victoria zagra na wyjeździe z Górnikiem Siersza.

Victoria 1918 Jaworzno – Tempo Płaza 6:0 (5:0)

Bramki: 4′, 40′ Kozdraś, 26′, 34′ Wartała, 44′ Szremski, 87′ Majerski

Skład: Piasecki, Siewniak, Proksa, Milewski, Kowalski K. (46′ Kowalski Ł.), Kozdraś (60′ Grabski), Gembala, Stokłosa (46′ Grządziel), Szremski, Mastalerz, Wartała (65′ Majerski)

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

6 KOMENTARZE