REKLAMA

14-letnia jaworznianka Wiktoria Tomczyk po raz kolejny uciekła z domu. 12 lipca dziewczyna wyskoczyła przez okno z mieszkania przy ulicy Gwarków, w którym przebywała wraz z rodzeństwem i babcią. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż nieletnia najprawdopodobniej uciekła ze swoim chłopakiem.

Wszystkie osoby posiadające informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 32 618 32 00 lub 112, 997.

wiktoriatomczyk

Komenda Miejska Policji w Jaworznie od 13 lipca prowadzi czynności poszukiwawcze dotyczące zaginięcia nieletniej.

Rysopis: Wiktoria Tomczyk, lat 14, wzrost 165 cm, waga 55 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond. Brak znaków szczególnych.

Źródło: KMP Jaworzno

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

45 KOMENTARZE

  1. Czytam taj wasze komentarze i aż kolokwialnie pisząc “nóż w kapsi się otwiera”. Jak śmiecie oceniać krytykować osobe teoi dziecka , ponieważ w świetle prawa jest nieletnią oraz pisać o rodzinie że jest patologiczna? Ja tez uciekałam z domu i dorosłam i wyobraźcie sobie że moja rodzina nie była patologiczna a ja się buntowałam przeciwko całemu światu. Dziś jestem żoną, skończyłam studia i nikt we mnie nie zwątpił że jestem dobrą osobą tylko zagubioną. Poziom jaki reprezentujecie w swoich wypowiedziach uwłacza poziomowi ludzi dorosłych.