Dwa dni po naszej interwencji dotyczącej rozsypującej się kostki brukowej przy ulicy Krótkiej wystarczyły, aby dziś drogowcy wylali na nią asfalt. Nie stało się tak bez osobistej wizji lokalnej prezydenta Pawła Silberta.

REKLAMA

W środowy poranek na ulicy Krótkiej zebrała się grupa interwencyjna z prezydentem Pawłem Silbertem na czele. Polecenia były na tyle skuteczne, że już dziś służby drogowe wylały na newralgicznym fragmencie świeżutki asfalt. Wygląda to na doraźną naprawę, ale dłuższe blokowanie ulic, na których odbywa się ruch po zmianie organizacji ruchu byłby uciążliwy.

sw_barbary_1

Mamy nadzieję, że takie doraźne naprawy nie odbędą się również na parkingu przed Urzędem Miejskim, gdzie kostka pracuje jako negatywna wizytówka dla wszystkich interesantów odwiedzających magistrat.

Kostka_UMJaworznoPisaliśmy o kostce w tekście: http://www.jaw.pl/2015/07/kostka-nie-wytrzymala-zmiany-organizacji-ruchu/

 

Aktualizacja:

MZDiM_spr2

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

36 KOMENTARZE

  1. A tą kostkę to kto położył że tak się rozpadła ?. Mógłby jakiś reporterek który posiada mózg, napisać w swoich mediach, że ta droga nie była zrobiona chwilę temu. Ale po co. Droga się rozpada, bo ilość samochodów się zwiększyła, bo zmienił się ruch z powodu remontu. Ale po co się wysilać. Gdzie dwóch łysiejących redaktorków, tam zawsze błędy i wypaczenia.

  2. Pracownicy MZDiM poprawili dzisiaj stan techniczny fragmentu jezdni ul. Krótkiej. Jako że wypadająca kostka utrudniała poruszanie się tą drogą, MZDiM postanowił usunąć kostkę ze zniszczonego odcinka i naprawić ubytek za pomocą asfaltu. Prace wykonano doraźnie, w ramach bieżącego utrzymania dróg.
    W związku z krótką pamięcią części z nas przypominamy tylko, że ulica Krótka została gruntownie wyremontowana KILKANAŚCIE lat temu i nie stanowiła części projektu Rynek Od.Nowa.
    Jak zwykle staramy się dokumentować dla Państwa efekty wszelkich robót, dlatego doceniamy również nieskrępowany nadzór nad placem budowy oraz kontrolę społeczną w wykonaniu pracowników redakcji sąsiadującej z naprawianą ulicą.

    https://www.facebook.com/MZDiMjaworzno/posts/798808606902287