czwartek, 25 kwietnia, 2024

Praca: ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Strona głównaReklamaPraca: ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

- Advertisement -

FIRMA COPCO ZAJMUJĄCA SIĘ PROFESJONALNYM ŚWIADCZENIEM USŁUG W ZAKRESIE WYKONYWANIA KOMPLEKSOWYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH POSZUKUJE WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO NA STANOWISKO:

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Obowiązki:

  • montaż i naprawa instalacji elektrycznych,
  • montaż rozdzielnic, tras kablowych, osprzętu,
  • uruchomienia, pomiary,
  • układanie kabli.

    Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe techniczne,
  • aktualne uprawnienia SEP,
  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz planów budowlanych,
  • umiejętność wykonywania pracy samodzielnie jak i w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka estetyka wykonywanej pracy,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana (w opcji pracy na terenie Niemiec), – prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • możliwość pracy stałej lub czasowej,
  • wykonywanie pracy na podstawie umowy lub w oparciu o prowadzenie własnej działalności,
  • regularne i atrakcyjne wynagrodzenie.

STABILNA POZYCJA NASZEJ FIRMY NA LOKALNYM RYNKU, A TAKŻE PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ DZIAŁALNOŚĆ POZA GRANICAMI KRAJU DAJE MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY W NIEMCZECH DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH. OFERUJEMY PRZEJAZD, ZAKWATEROWANIE, UBEZPIECZENIE, PRACĘ W POLSKIEJ EKIPIE PRACOWNIKÓW.

OSOBY ZAINTERESOWANE PODJĘCIEM WSPÓŁPRACY PROSIMY O PRZESŁANIE CV NA ADRES E-MAIL: praca@copco.pl

KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMERAMI TELEFONÓW: +48 512 745 474 +48 32 222 45 15 W GODZINACH 8:00 – 16:00

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Praca_COPCO_elektryk_stopka

SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW ELEKTROINSTALACYJNYCH HURT – DETAL

ZAPRASZAMY KLIENTÓW BIZNESOWYCH ORAZ INDYWIDUALNYCH DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ HANDLOWĄ I NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY

41-407 Imielin
ul. Karola Miarki 5A
Nr tel.: 500 123 42
E-mail: sklep@copco.pl

41-400 Mysłowice
ul. Oświęcimska 26
Nr tel.: 507 195 572
E-mail: mysłowice@copco.pl

- Advertisment -

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych – jaworznickie szkoły opublikowały regulaminy naboru

Jaworznickie szkoły ponadpodstawowe udostępniły na swoich stronach internetowych regulaminy rekrutacji na kolejny rok szkolny. Rekrutacja rozpocznie się już w maju. Proces rekrutacyjny rozpocznie się 13...

Uśmiechnięty Sebastian Kuś oddelegowany na badania psychiatryczne

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie odbyła się 24 kwietnia 2024 roku kolejna rozprawa Sebastiana Kusia, która wedle wcześniejszych zapowiedzi sądu miała zakończyć jego 5-letni...

Majówka 2024 w GEOsferze

Z okazji zbliżającej się majówki Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera w Jaworznie przygotował liczne atrakcje na dni od 1 do 3 maja. Wydarzenia zaplanowane prze GEOsferę...