REKLAMA

Ciężkowianka Jaworzno przegrała na własnym stadionie w ostatnim meczu sezonu 2014/15 z Błyskawicą Myślachowice 3:1. Na koniec sezonu „ciężkowicki walec” uplasował się na 7. miejscu w tabeli. Co ciekawe Ciężkowianka jest jedynym zespołem w chrzanowskiej A-klasie, który w tym sezonie nie odnotował ani jednego remisu. Zawodnicy z Ciężkowic 12 razy wygrali i 14 razy przegrali.

Przed sobotnim spotkaniem z Błyskawicą doszło do zmiany na ławce trenerskiej Ciężkowianki. Z końcem sezonu pierwszą drużynę przestał prowadzić dotychczasowy trener Andrzej Majka, który skupi się teraz na szkoleniu młodych piłkarzy Ciężkowianki. Na stanowisku trenera zastąpił go dotychczasowy piłkarz Dawid Pstraś. Aktualnie Pstraś leczy kontuzję, ale gdy tylko będzie w pełni sił ma pełnić funkcję grającego trenera. Jak tłumaczy prezes klubu Janusz Ciołczyk w Ciężkowicach postanowiono dać szansę młodym.

Przed pierwszym gwizdkiem w meczu z Błyskawicą na ręce Andrzeja Majki złożono okazały puchar oraz podziękowania za dotychczasowe osiągnięcia i pracę na rzecz klubu.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki