REKLAMA

Już jutro poznamy laureatów Plebiscytu na Sportowca i Odkrycie Roku 2014. Wszystkich mieszkańców zapraszamy do udziału w uroczystej gali, która rozpocznie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w centrum miasta o godzinie 18:00. Od godziny 17:30 wejście na halę będzie bezpłatne. Dla uczestników gali przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wystarczy przyjść i przed galą trafnie wytypować zwycięzców tegorocznego Plebiscytu.

W tym roku w kategorii Sportowiec Roku zostało nominowanych 20 sportowców, którzy reprezentowali nasze miasto na arenach ogólnopolskich i międzynarodowych. W nominowanej dwudziestce znaleźli się reprezentanci różnych dyscyplin sportowych: piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, boksu i wielu innych dyscyplin. Kto zostanie sportowcem roku? Dowiemy się już jutro.

Poznamy także Odkrycie Roku 2014. W tej kategorii nominowanych zostało osiemnastu najmłodszych sportowców, którzy na co dzień trenują w jaworznickich klubach. Podczas gali finałowej wyłonimy trójkę sportowców, którzy otrzymali największą ilość głosów.

Zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej w centrum miasta. Początek jutro o godzinie 18:00.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki