Nie znając rozstrzygnięć dotyczących wyniku wyborów, które odbędą się 16 listopada, KW Platforma Obywatelska RP już dziś złożył wnioski o rezerwację miejsc na ekspozycję materiałów wyborczych. Jak podkreślają przedstawiciele KW PO RP – nie chcą by cokolwiek im zarzucono, a z drugiej strony obawiają się, że składając odpowiednie wnioski w poniedziałek z samego rana, otrzymają informację, iż miejsca, o które występujemy są już… zajęte.

REKLAMA

– Jeśli dojdzie do drugiej tury, i rywalizacji pomiędzy naszym kandydatem – Bogusławem Śmigielskim, a Pawłem Silbertem, mamy nadzieję, że będziemy traktowani na równi. Zwłaszcza w kwestii dostępu do miejsc, gdzie można eksponować reklamy, chodzi zwłaszcza o przystanki autobusowe. Warto przypomnieć, że po 16 listopada nie będzie już materiałów wyborczych kandydatów do Rady Miejskiej. Zatem trudno będzie tłumaczyć, że miejsca na przystankach, czy słupach są już zarezerwowane – mówi Łukasz Czopik, szef sztabu wyborczego PO w Jaworznie.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

10 KOMENTARZE

  1. A może uda się wreszcie przeczytać na waszych stronach, że dziś Śmigielski również przegrał z Silbertem apelację o “nielegalność” swej kampanii na słupach. Ocyganił nas i Tauron na wiele tysięcy złotych. Aż dwóch wyroków trzeba było, by przyjął do wiadomości swoje łamanie prawa. Robił to z premedytacji czy nieudolności?

    Ciekawe, czy będzie robił z siebie głupka dalej i pozywał za to samo Extra, Starzyckiego i panią Zuber