REKLAMA

W ostatnich dniach doszło do kolizji na ulicach: Ciężkowickiej i Grunwaldzkiej. W sobotę około godziny 18:50 na skrzyżowaniu ul. Ciężkowickiej i Budowlanej kierujący samochodem audi 29-letni mieszkaniec Chełmka nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prowadzącemu bmw 26-letniemu jaworznianinowi. Doszło do zderzenia, w wyniku którego kierujący bmw oraz pasażer tego pojazdu i dwoje pasażerów audi doznało lekkich obrażeń. Nie były one jednak groźne dlatego sprawa zakończyła się ukaraniem kierowcy audi mandatem w wysokości 300 zł i 6 punktami karnymi.

W poniedziałek na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Szczakowskiej zderzyły się trzy samochody. Kierujący samochodem volkswagen golf 58-letni mieszkaniec Jaworzna nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył samochodu renault megane, który w wyniku uderzenia najechał jeszcze na tył renault laguna. Mimo że nikomu nic się nie stało policjanci uznali, że kierowca golfa stworzył duże zagrożenie na drodze, dlatego zdecydowali się zatrzymać jego prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

  1. […]Mimo że nikomu nic się nie stało policjanci uznali, że kierowca golfa stworzył duże zagrożenie na drodze, dlatego zdecydowali się zatrzymać jego prawo jazdy[…]

    to chyba jakaś kpina! sprawca był pijany? jak za wypadek można zabrać prawo jazdy ? skoro nikomu nic się nie stało to sprawa kończy się mandatem a nie odebraniem prawa jazdy?
    chyba policja szuka wszelkich sposobów na sztuczne nadmuchanie statystyk 🙁

  2. Zabieranie praw jazdy to POmysł rządu na korki na drogach 🙂

    K**wa, żeby za najechanie na tył zabierać prawo jazdy? Kierowca Golfa mógł na przykład wjechać do przejścia podziemnego – wtedy prawkiem pewnie cieszyłby się do dzisiaj.