Pierwszy lokalny portal zakupów grupowych, w całości dedykowany mieszkańcom Jaworzna!

REKLAMA

Zakupy grupowe cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Głównym powodem zainteresowania Kupujących tego typu portalami są atrakcyjne rabaty i upusty. Idea zakupów grupowych polega na oferowaniu zniżki na wybrany towar lub usługę przez pewien czas, dla określonej liczebnie grupy Klientów.

Największe i najpopularniejsze w Polsce portale zakupów grupowych nie zamieszczają ofert, które pochodzić mogłyby od przedsiębiorców z Jaworzna. Nasze miasto jest dla tych serwisów wciąż zbyt mało atrakcyjne, by emitować oferty rodzimych firm. Dlatego też od 2-go kwietnia rusza w Jaworznie specjalny projekt – portal zakupów grupowych, który wyróżni najbardziej atrakcyjne oferty na lokalnym rynku. Portal będzie proponował zniżki i rabaty w miejscach, które są lubiane i chętnie odwiedzane przez mieszkańców naszego miasta. Kilka razy w tygodniu na stronach serwisu pojawiać się będą wyselekcjonowane, najlepsze oferty jaworznickich przedsiębiorców.

Jeśli lubisz spędzać czas w miłym towarzystwie, wybrać się do restauracji, kawiarni, pubu, odwiedzić fitness lub siłownię, korzystać z usług kosmetyczki czy fryzjera – ten portal powstaje właśnie dla Ciebie!

Już teraz poznaj pierwszy lokalny portal zakupów grupowych dedykowany specjalnie mieszkańcom Jaworzna:

www.grandawjaworznie.pl

www.facebook.pl/grandawjaworznie

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy biuro@grandawjaworznie.pl lub telefoniczny +48 784 974 197.

Startujemy 2-go kwietnia 2014 r!!!

/tekst sponsorowany/

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki