Marian Folga, jaworznicki artysta debiutuje udanie w nowej kategorii. Tym razem jako reżyser, autor zdjęć i montażysta. W sobotę przedstawił jaworznickiej publiczności swój pierwszy film – etiudę “Woods”.

REKLAMA

Podczas wernisażu galerii, który odbył się w Teatrze Sztuk, zaprezentowano oprócz filmu, dorobek fotograficzny artysty . Odbył się również pokaz tańca grupy DyeMotion, która łączy: teatr, taniec, akrobatykę, bodypainting i charakteryzację.

Wystąpili.

Monika Adamczyk, Dawid Litka, Łukasz Urbańczyk, Maciej Pierzchała, Karolina Narazińska, Natalia Młynarz, Natalia Rośko, Natalia Rak, Natalia Margoł,Oliwia Cuber, Anna Banasik, Gabriela Ciepielak, Konrad Dziedzina, Mateusz Bardecki, Kamila Paszek, Patrycja Wilczyńska, Dawid Rykaczewski, Kamila Byrczek, Marian Folga.
Choreografia i reżyseria Marian Folga i  Monika Adamczyk.
Pozostałe choreografie  Karolina Narazińska i Katarzyna Lachendro.
Bodypainting i charakteryzacja do zdjęć Marian i Monika Folga

Do tej pory Marian Folga zajmował się wieloma dziedzinami sztuki, jest to człowiek dla którego w sztuce nie ma granic. Wykorzystując nowoczesną technikę i swój talent rozwija się w wielu dziedzinach. Aktualnie Marian pracuje coraz częściej z żoną Moniką, która pomaga przy projektach w coraz szerszym zakresie.

„Woods”

zdjęcia, montaż, reżyseria Marian Folga
bodypainting i charakteryzacja Marian Folga
serdeczne podziękowania dla Kasi Domitrz i Mateuszowi Berdeckiemu za pomoc w malowaniu
wystąpili
Mateusz Berdecki
Katarzyna Domitrz
Emma Herdzik
Irena Dobosz
Iga Rudnicka

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ