REKLAMA

Kibice „biało-zielonych” pokazali już podczas X Memoriału im. Mirosława Stadlera, że byt klubu nie jest im obojętny. Siłą kilkudziesięciu najzagorzalszych fanów dopingowali zespół złożony z byłych piłkarzy „Vici”. Teraz chcą własnymi siłami przywrócić drużynę „do życia” i wystartować w rozgrywkach ligowych.

Grupa kibiców jest już po jednym spotkaniu organizacyjnym. Na razie są pomysły, ale brakuje konkretnych ustaleń. Wstępnie fani rozważają dwie opcje: utworzenie grupy trampkarzy i wystartowanie nią w rozgrywkach od jesieni tego roku. Druga z nich to stworzenie zespołu seniorów, który zagrałby w B-klasie. W przypadku pierwszego scenariusza trampkarze rozgrywaliby swoje mecze na Orlikach. Gdyby powstał B-klasowy zespół grałby na boisku Victorii w Jeleniu. Klub miałby być finansowany ze składek członków stowarzyszenia.

Przypomnijmy, że ówczesny prezes Victorii, Bogusław Wojciechowski, zdecydował się na rozwiązanie klubu w 2011 roku.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE

  1. Nie mam nic przeciwko bo każdy ma prawo założyć/reaktywować klub ale oby nigdy nam i naszym następnym pokoleniom nie przyszło żyć w mieście pod tym względem takim jak Kraków gdzie wojna o to który klub rządzi/najważniejszy w mieście zahacza o potężny niebezpieczny fanatyzm dotykając prawie każdą dziedzinę życia

    Jak to mawiał prezydent Komorowski ‘zgoda buduje a niezgoda rujnuje’ 🙂