30_topielec

Dodane 30 lipca 2012 Przez W Kategorii Archiwum

56-latek rzucił się z mostu do Przemszy

Mężczyzna z Osiedla Stałego skoczył z mostu w Jeleniu do Przemszy. Chciał w ten sposób odebrać sobie życie. Po godzinie poszukiwań strażacy i policjanci znaleźli desperata na brzegu rzeki. Nic mu się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce 26 lipca na moście, który łączy Jaworzno z Mysłowicami w ciągu ulicy Celników w Jeleniu. Około 16.00 Jeden z mieszkańców zauważył mężczyznę przechodzącego przez barierkę mostu i skaczącego do Przemszy.
Natychmiast powiadomił o tym służby. Na miejscu zjawiła się straż pożarna i policja z Komendy Miejskiej w Mysłowicach. Około godziny trwały poszukiwania desperata.
– Mężczyzna o własnych siłach wydostał się na brzeg rzeki. Tam został znaleziony przez strażaków. Potwierdził, że była to próba samobójcza, ale nie chciał wyjaśnić motywów swojego działania – relacjonuje komisarz Andrzej Szczerba z mysłowickiej komendy.

56-latka zabrało do jaworznickiego szpitala pogotowie ratunkowe. Tam zajęli się nim lekarze i otrzymał wsparcie psychologiczne.

txt: p.jamróz

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Reklama

reklama

reklama

Reklama


Informacje o

Redakcja portalu jaw.pl jest do Państwa dyspozycji. Podejmujemy każdy temat związany z życiem miasta Jaworzna oraz z Państwa problemami. Polecamy również usługi promocyjne i reklamowe na terenie miasta Jaworzno.