15_gazeta

Dodane 15 czerwca 2011 Przez W Kategorii Archiwum

Najnowsza gazeta “Co tydzień”!

24. nr „Co tydzień” w kioskach! Dziś na pierwszej stronie makabryczne morderstwo. Zdjęcie z miejsca zbrodni i szczegóły śmierci 22-letniego mieszkańca Borów. Urząd Miejski dofinansował wakacje organizowane przez organizacje pozarządowe i artystyczna inicjatywa jaworznianina: Michała Lichtańskiego z Góry Piasku.

Na 2. str. Sosina, rozpoczynamy sezon wakacyjny, to miejsce będzie miejscem częstych spotkań towarzyskich i rekreacyjnych wielu mieszkańców Jaworzna. Ciąg dalszy perypetii na Placu Jana 5, każde mieszkanie ma już swój licznik. Od pięciu dni w Szczakowej nie mają ciepłej wody, to efekt konfliktu między wspólnotowego. NA 3 str. relacja ze spotkania dotyczącego przyszłości plantów w Jaworznie oraz ViaTOLL, czyli elektroniczny system poboru opłat drogowych będzie wprowadzony już 1 lipca. Na piątej stronie fotorelacja z jubileuszowego X Festynu Elżbietańskiego w Jaworznie-Szczakowej. Na str. 6 poznajemy kolejnego sprzedawcę naszej gazety, Pani Małgorzata pracuje w kiosku przy elektrowni. NA str. 11. relacja z Miejskich Obchodów Dni Godności Osób Niepełnosprawnych. W sporcie pierwszorzędna sprawa to Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Silesia Cup 2011. W bezpłatnym dodatku „Krok do przyszłości” chłonni wiedzy znajdą informacje o placówkach i naborach do różnych szkół i na kursy. Na 21. str. Obszerna relacja z III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Energetycznego, który odbywa się w naszym mieście. W Dzielnicowym Kalejdoskopie na str. 24-25 zaproszenie do konkursu na Super Samorząd oraz problemy dzielnic. Spragnionych śmiechu zapraszamy do Strefy Zrzutów na ostatnią 32 str.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Informacje o

Awatar

Redakcja portalu jaw.pl jest do Państwa dyspozycji. Podejmujemy każdy temat związany z życiem miasta oraz z Państwa problemami.

Brak możliwości komentowania.

Znajdź nas na Facebooku

Hosting zapewnia firma:
ART-COM Sp. z o.o.
Directory powered by Business Directory Plugin