16_prasa

Dodane 16 lutego 2011 Przez W Kategorii Archiwum

Najnowsza gazeta “Co tydzień” w kioskach!

Zapraszamy do lektury 7 nr gazety „Co tydzień” z bezpłatnym dodatkiem w środku: Krok do przyszłości czyli o tym, że uczyć można się w życiu na wiele sposobów, nie tylko w szkole. Na pierwszej stronie gazety informacja o tegorocznej reorganizacji szkół ponadgimnazjalnych w mieście, spowodowanej zbyt małą ilością uczniów w jaworznickich technikach.

Na drugiej stronie opisane zostało spotkanie prezydenta z uczniami jaworznickich szkół średnich oraz pierwsze tygodnie funkcjonowania biura radnego Mariusza Burczego. Znajduje się tu również drastyczna informacja o zwłokach znalezionych na terenie Ciężkowic. Str. 3. to informacje koncercie Basi Trzetrzelewskiej, otwarciu nowego oddziału SKOKu „Jaworzno” oraz o projekcji filmu „Mgła” w MCKiS. Gmina otrzymała dofinansowanie na szybki internet, ten temat podjęty został podczas konferencji prezydenta miasta, która opisana została na str. 5. W sporcie zapraszamy na VII Memoriał im. Mirosława Stadlera, w którym weźmie udział 8 jaworznickich drużyn piłkarskich. Zapraszamy także do udziału w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2011, głosowanie trwa do 22 lutego. Na 29 str. apelujemy o pomoc dla chorego Tomka, chorego na mukowiscydozę. Obszerne relacje ze studniówek ZSP nr 3 i ZSP nr 4. znajdują się na str. 31.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Informacje o

Awatar

Redakcja portalu jaw.pl jest do Państwa dyspozycji. Podejmujemy każdy temat związany z życiem miasta oraz z Państwa problemami.

Brak możliwości komentowania.

Znajdź nas na Facebooku

Hosting zapewnia firma:
ART-COM Sp. z o.o.
Directory powered by Business Directory Plugin